Jawne umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, Kraków

Termin szkolenia o nazwie: Jawne umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, jest planowany w dniu 2013-05-17. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, optymalizacja zatrudnienia, HR, rekrutacja, kierownicze.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Chopin. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 971.70 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 100 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-05-16.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Jawne umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, optymalizacja zatrudnienia, HR, rekrutacja, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Jawne umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *