Jawne umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, Warszawa

Pragniemy Państwu zaoferować Jawne umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2013-02-11. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, optymalizacja zatrudnienia, HR, rekrutacja, kierownicze.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 971.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-02-08 i obniżka jest równa według prowadzących 100 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Jawne umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, optymalizacja zatrudnienia, HR, rekrutacja, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Jawne umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *