Kanban – od systemu push do pull – planowanie operacyjne produkcji, Warszawa

Data szkolenia zatytułowanego: Kanban – od systemu push do pull – planowanie operacyjne produkcji, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-18 i potrwa ono do 2013-03-19. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1525.20 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-03-15 i upust wynosi według organizatorów 200 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kanban – od systemu push do pull – planowanie operacyjne produkcji, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Kanban – od systemu push do pull – planowanie operacyjne produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *