Jawne i ukryte umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, Warszawa

Szkolenie o nazwie Jawne i ukryte umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-02-11 oraz zakończy się 2013-02-12.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, optymalizacja zatrudnienia, HR, rekrutacja, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu miejsce są określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy lub samego jej uzyskania.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1586.70.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-02-08.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Jawne i ukryte umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, optymalizacja zatrudnienia, HR, rekrutacja, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Jawne i ukryte umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *