SZKOLENIE BARMAŃSKIE/ KURS BARMAŃSKI, Kraków

Szkolenie pt. SZKOLENIE BARMAŃSKIE/ KURS BARMAŃSKI, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Międzynardowa Szkoła Barmanów i Sommelierów. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-09-24 i potrwa ono do 2012-10-05.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Zawodowe, Gastronomiczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 900.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu SZKOLENIE BARMAŃSKIE/ KURS BARMAŃSKI, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Gastronomiczne – zaprasza Międzynardowa Szkoła Barmanów i Sommelierów z siedzibą w mieście Kraków.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: SZKOLENIE BARMAŃSKIE/ KURS BARMAŃSKI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *