Jawne i ukryte umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, Kraków

Termin szkolenia o nazwie: Jawne i ukryte umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-05-16 oraz zakończy się 2013-05-17. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, optymalizacja zatrudnienia, HR, rekrutacja, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Chopin. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1586.70 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-05-15 i obniżka jest równa według prowadzących 200 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Jawne i ukryte umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, optymalizacja zatrudnienia, HR, rekrutacja, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Jawne i ukryte umiejętności i predyspozycje kandydata – skuteczna rekrutacja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *