IPS i RAPS w praktyce trenerskiej, Gdańsk

Data szkolenia zatytułowanego: IPS i RAPS w praktyce trenerskiej, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-21 i potrwa ono do 2013-01-21. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu IPS i RAPS w praktyce trenerskiej, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: IPS i RAPS w praktyce trenerskiej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *