IPS i RAPS w praktyce trenerskiej, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane IPS i RAPS w praktyce trenerskiej, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-21.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 897.90.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu IPS i RAPS w praktyce trenerskiej, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: IPS i RAPS w praktyce trenerskiej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *