PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY, Poznań

Prezentujemy następne szkolenie firmy ARBIZ AKADEMIA BIZNESU o nazwie: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-09-20 oraz zakończy się 2012-09-21.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, trenerskie, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Placówka szkoleniowa Arbiz Akademia Biznesu. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1586.50.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-09-19, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, trenerskie, rozwój osobisty – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *