Inwentaryzacje w nowoczesnym przedsiębiorstwie, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Inwentaryzacje w nowoczesnym przedsiębiorstwie, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2013-01-25.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Jakość, Logistyka, zarządzanie, audyt, inne, planowanie, magazynowanie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 971.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, jest równy 100 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-01-24.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Inwentaryzacje w nowoczesnym przedsiębiorstwie, przypisanego do kategorii – Jakość, Logistyka, zarządzanie, audyt, inne, planowanie, magazynowanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Inwentaryzacje w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *