Gospodarka magazynowa z elementami projektowania zagospodarowania magazynów istniejących i nowoplano, Sopot

Data szkolenia o nazwie: Gospodarka magazynowa z elementami projektowania zagospodarowania magazynów istniejących i nowoplano, ma planowany start w dniu 2013-06-12 i potrwa ono do 2013-06-14. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Hotel Haffner ****. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Sopot woj. Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 2041.80.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-06-11 i upust jest równa według prowadzących 300 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Gospodarka magazynowa z elementami projektowania zagospodarowania magazynów istniejących i nowoplano, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Gospodarka magazynowa z elementami projektowania zagospodarowania magazynów istniejących i nowoplano.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *