Gospodarka magazynowa z elementami projektowania zagospodarowania magazynów istniejących i nowoplano, Warszawa

Data szkolenia o nazwie: Gospodarka magazynowa z elementami projektowania zagospodarowania magazynów istniejących i nowoplano, ma przewidziany start w dniu 2013-04-15 oraz zakończy się 2013-04-17. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu lub samego jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu dane są określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 2041.80 PLN.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-04-12, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 300 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Gospodarka magazynowa z elementami projektowania zagospodarowania magazynów istniejących i nowoplano, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Gospodarka magazynowa z elementami projektowania zagospodarowania magazynów istniejących i nowoplano.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *