Efektywność energetyczna – zarządzanie energią w gminach, Gdańsk

Termin szkolenia zatytułowanego: Efektywność energetyczna – zarządzanie energią w gminach, ma planowany początek w dniu 2012-10-29, zaś koniec 2012-10-30. Jesteśmy znani jako Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (Akademia Edukacji Regionalnej) i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Administracja.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Agencja Rozwoju Pomorza. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1210.32.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Efektywność energetyczna – zarządzanie energią w gminach, przypisanego do kategorii – Administracja – zachęca Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (Akademia Edukacji Regionalnej) mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Efektywność energetyczna – zarządzanie energią w gminach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *