Inwentaryzacje w nowoczesnym przedsiębiorstwie, Wrocław

Szkolenie zatytułowane Inwentaryzacje w nowoczesnym przedsiębiorstwie, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2013-06-07.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Jakość, Logistyka, zarządzanie, audyt, inne, planowanie, magazynowanie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy lub samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 971.70.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 100 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-06-06.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Inwentaryzacje w nowoczesnym przedsiębiorstwie, przypisanego do kategorii – Jakość, Logistyka, zarządzanie, audyt, inne, planowanie, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Inwentaryzacje w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *