Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW, Wrocław

Chcemy przedstawić Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-11-19 i potrwa ono do 2012-11-27. Organizatorem jest EVOLVO Szkolenia&Coaching, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1033.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust wynosi według organizatorów 150 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca EVOLVO Szkolenia&Coaching z siedzibą w mieście Kraków.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *