Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: POZNAŃ, Poznań

Szkolenie o nazwie Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: POZNAŃ, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej EVOLVO Szkolenia&Coaching. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-11-13, zaś koniec 2012-11-20.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1033.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 150 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: POZNAŃ, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca EVOLVO Szkolenia&Coaching mająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: POZNAŃ.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *