Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW, Wrocław

Chcemy Państwu przedstawić Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-13 i potrwa ono do 2012-11-20. Organizatorem jest firma EVOLVO Szkolenia&Coaching, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1033.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 150 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zaprasza EVOLVO Szkolenia&Coaching z siedzibą w mieście Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *