Gdzie na szkolenie lub konferencje? Basen a może golf?

Przedstawiamy dwa ciekawe miejsca, które świetnie sprawdzą się jako miejsce szkolenia albo konferencji. Pierwsza propozycja to Termy Maltańskie, czyli największy ośrodek sportowo-rekreacyjny w Polsce, druga
to Klub Golfowy Lisia Polana

Termy Maltańskie
Miejsca, które oferują zarówno profesjonalne sale szkoleniowe, jak i cały pakiet atrakcji, cieszą się nieustannie dużym powodzeniem. Tym bardziej cieszy, że ich liczba rośnie.

Przykładem obiektu, który oferuje zarówno miejsce na szkolenie jak i ciekawe atrakcje są Termy Maltańskie. To największy ośrodek sportowo-rekreacyjny w Polsce, a drugi w całej Europie, położony niedaleko poznańskiej Malty. W jego skład wchodzi 18 basenów sportowych i rekreacyjnych, Aquapark, Świat Saun i SPA. W basenach solankowych wykorzystywana jest pobierana z głębokości ponad 1300 metrów solanka o temperaturze prawie 40 °C i niskiej mineralizacji świetnie nadająca się do celów rekreacyjnych oraz leczniczych.

Obiekt jest przystosowany także do obsługi klientów biznesowych. Kilka sal szkoleniowych, w tym Sala Mistrzowska z widokiem na halę Basenów Sportowych oraz Sala Olimpijska o powierzchni 790 m² plus możliwości zorganizowania zawodów firmowych, treningu piłki wodnej lub szkolenia nurkowego – to z pewnością ciekawa propozycja na szkolenie.

Chcesz poznać inne propozycje miejsc na szkolenie? Sprawdź artykuł Gdzie na szkolenie?

Lisia Polana
Golf to sport nierozerwalnie związany z biznesem – wystarczy wpisać
w wyszukiwarkę Google frazę „golf i biznes”, by ukazało się nam tysiące wyników wyszukiwań. Także w Polsce są obiekty, które oferują grę w golfa oraz są przystosowane do spotkań biznesowych. Jednym z nich jest Klub Golfowy Lisia Polana położony w Dolinie Wkry, w bezpośredniej bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego.

Od Warszawy oddalony jest niecałe 50 km, więc dla firm ze stolicy to świetne miejsce na szkolenie połączone z grą w golfa. Di dyspozycji jest 18-sto dołkowe pole oraz dwie profesjonalne sale szkoleniowe. Można tez zorganizować naukę gry golfa z konkursami, które wyłonią lidera grupy czy przeprowadzić zabawy, które wskażą słabe i mocne strony pracowników.

Chcesz poznać inne propozycje miejsc na konferencje? Sprawdź artykuł Gdzie na konferencje w centrum wielkich miast?

 

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *