Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Przedstawiamy następne szkolenie firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne.. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-26 oraz zakończy się 2012-11-27.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1846.23 PLN.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, kierownicze – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *