Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-26 i potrwa ono do 2012-11-27.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Logistyka, produkcja, zarządzanie, planowanie, motywacja, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1846.23 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Logistyka, produkcja, zarządzanie, planowanie, motywacja, inne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *