Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., Kraków

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST zatytułowane: Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne.. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-12-17, zaś koniec 2012-12-18.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, kierownicze.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1846.23 PLN.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, kierownicze – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *