Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., Kraków

Szkolenie zatytułowane Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-17 oraz zakończy się 2012-12-18.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Menedżerskie, Logistyka, produkcja, zarządzanie, planowanie, motywacja, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1846.23.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Logistyka, produkcja, zarządzanie, planowanie, motywacja, inne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *