Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST o nazwie: Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-13 i potrwa ono do 2012-11-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Logistyka, produkcja, zarządzanie, planowanie, motywacja, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyszczególnione jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1846.23.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Logistyka, produkcja, zarządzanie, planowanie, motywacja, inne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Filozofia Lean Management i Zarządzanie Produkcją – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *