FIDIC – kompendium warunków i procedur – 2-dniowe warsztaty praktyczne, Poznań

Data szkolenia : FIDIC – kompendium warunków i procedur – 2-dniowe warsztaty praktyczne, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-07 i potrwa ono do 2012-11-08. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, osobiste, inne, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1460.63 PLN.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu FIDIC – kompendium warunków i procedur – 2-dniowe warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, osobiste, inne, analiza finansowa – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: FIDIC – kompendium warunków i procedur – 2-dniowe warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *