Efektywny coaching w pracy menedżera – warsztaty praktyczne., Kraków

Data szkolenia o nazwie: Efektywny coaching w pracy menedżera – warsztaty praktyczne., ma planowany start w dniu 2012-11-07 i potrwa ono do 2012-11-08. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, negocjacje, zarządzanie, motywacja, procesy biznesowe.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1811.18.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i upust wynosi według firmy 5%.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Efektywny coaching w pracy menedżera – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, negocjacje, zarządzanie, motywacja, procesy biznesowe – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Efektywny coaching w pracy menedżera – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *