Efektywny coaching w pracy menedżera – warsztaty praktyczne., Kraków

Chcemy Państwu przedstawić Efektywny coaching w pracy menedżera – warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-07 i potrwa ono do 2012-11-08. Organizatorem jest firma Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Zarządzanie, Coachingowe, menedżerski, menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy lub też jej zdobycia.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1811.18.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Efektywny coaching w pracy menedżera – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Coachingowe, menedżerski, menedżerskie – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Efektywny coaching w pracy menedżera – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *