Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log, Warszawa

Szkolenie pt. Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-17, zaś koniec 2013-01-18.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Logistyka, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, zarządzanie, planowanie, magazynowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Szkoleniowe Progress Project.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1168.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-01-16 i obniżka jest równa według firmy 200 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Logistyka, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, zarządzanie, planowanie, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *