Doskonalenie procesów w oparciu o metodykę kaizen, Warszawa

Chcemy Państwu przedstawić Doskonalenie procesów w oparciu o metodykę kaizen. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-04-22 i potrwa ono do 2013-04-23. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Logistyka. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Centrum Szkoleniowe Progress Project.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1586.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, jest równy 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-04-19.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Doskonalenie procesów w oparciu o metodykę kaizen, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Doskonalenie procesów w oparciu o metodykę kaizen.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *