Diagnoza kandydatów metodą DEEP HIDE – współczesne osiągnięcia psychodiagnostyki w selekcji personel, Kraków

Pragniemy przedstawić Diagnoza kandydatów metodą DEEP HIDE – współczesne osiągnięcia psychodiagnostyki w selekcji personel. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2013-05-16. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem, rekrutacja, menedżerskie, kierownicze.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma aktywności mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy bądź samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Hotel Chopin. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 971.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 100 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-05-15.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Diagnoza kandydatów metodą DEEP HIDE – współczesne osiągnięcia psychodiagnostyki w selekcji personel, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem, rekrutacja, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Diagnoza kandydatów metodą DEEP HIDE – współczesne osiągnięcia psychodiagnostyki w selekcji personel.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *