Diagnoza kandydatów metodą DEEP HIDE – współczesne osiągnięcia psychodiagnostyki w selekcji personel, Warszawa

Termin szkolenia : Diagnoza kandydatów metodą DEEP HIDE – współczesne osiągnięcia psychodiagnostyki w selekcji personel, jest planowany w dniu 2013-02-12. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem, rekrutacja, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 971.70.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 100 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-02-11.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Diagnoza kandydatów metodą DEEP HIDE – współczesne osiągnięcia psychodiagnostyki w selekcji personel, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem, rekrutacja, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Diagnoza kandydatów metodą DEEP HIDE – współczesne osiągnięcia psychodiagnostyki w selekcji personel.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *