Controlling w logistyce – Controlling operacyjny, Wrocław

Przebieg szkolenia o nazwie: Controlling w logistyce – Controlling operacyjny, ma planowany start w dniu 2013-06-24, zaś koniec 2013-06-26. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Hotel Campanile. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 2201.70.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-06-21, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 300 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Controlling w logistyce – Controlling operacyjny, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Controlling w logistyce – Controlling operacyjny.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *