Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne., Kraków

Oferujemy Państwu następne szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej zatytułowane: Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne.. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-15, zaś koniec 2012-11-16.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Ekonomiczne, Zawodowe, controlling, księgowość, zamówienia publiczne, prawne, administracja.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1156.82 PLN.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Zawodowe, controlling, księgowość, zamówienia publiczne, prawne, administracja – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *