Excel 2007/10 poziom zaawansowany, Łódź

Szkolenie zatytułowane Excel 2007/10 poziom zaawansowany, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Edukey – Szkolenia i marketing. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-10-22, zaś koniec 2012-10-23.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Techniczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programowanie, programy, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla tego obiektu szczegóły są wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 351.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 10%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Excel 2007/10 poziom zaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Techniczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programowanie, programy, inne – zachęca Edukey – Szkolenia i marketing mająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Excel 2007/10 poziom zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *