Excel 2007 poziom zaawansowany + podstawy VBA, Łódź

Prezentujemy nowe szkolenie Edukey – Szkolenia i marketing o nazwie: Excel 2007 poziom zaawansowany + podstawy VBA. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-22 i potrwa ono do 2012-10-25.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Techniczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programowanie, programy, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 810.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według prowadzących 10%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Excel 2007 poziom zaawansowany + podstawy VBA, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Techniczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programowanie, programy, inne – zachęca Edukey – Szkolenia i marketing posiadająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Excel 2007 poziom zaawansowany + podstawy VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *