Excel 2007 poziom zaawansowany + podstawy VBA, Łódź

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Excel 2007 poziom zaawansowany + podstawy VBA, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-19, zaś koniec 2012-11-22. Jesteśmy znani jako Edukey – Szkolenia i marketing i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Techniczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programowanie, programy, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 810.00.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według organizatorów 10%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Excel 2007 poziom zaawansowany + podstawy VBA, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Techniczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programowanie, programy, inne – zaprasza Edukey – Szkolenia i marketing z siedzibą w miejscowości Łódź.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Excel 2007 poziom zaawansowany + podstawy VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *