Praktyczne zastosowanie komputera i aplikacji biurowych, Łódź

Data szkolenia pt.: Praktyczne zastosowanie komputera i aplikacji biurowych, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-05, zaś koniec 2012-11-09. Jesteśmy znani jako Edukey – Szkolenia i marketing i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 594.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 40%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Praktyczne zastosowanie komputera i aplikacji biurowych, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera – zaprasza Edukey – Szkolenia i marketing posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Praktyczne zastosowanie komputera i aplikacji biurowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *