Adobe Photoshop – obsługa programu od podstaw, Łódź

Pragniemy zaoferować Adobe Photoshop – obsługa programu od podstaw. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-11 i potrwa ono do 2012-10-12. Organizatorem jest Edukey – Szkolenia i marketing, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Informatyczne IT.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla tego obiektu dane są określone jako Łódź woj. Łódzkie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 621.00.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według firmy 10%.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Adobe Photoshop – obsługa programu od podstaw, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT – zachęca Edukey – Szkolenia i marketing z siedzibą w mieście Łódź.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Adobe Photoshop – obsługa programu od podstaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *