Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw, Łódź

Przebieg szkolenia pt.: Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw, ma planowany start w dniu 2012-12-13 i potrwa ono do 2012-12-14. Jesteśmy znani jako Edukey – Szkolenia i marketing i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 342.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Obliczona tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 10%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera – zaprasza Edukey – Szkolenia i marketing mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *