Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw, Łódź

Pragniemy Państwu zaprezentować Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2012-11-08, zaś koniec 2012-11-09. Organizatorem jest Edukey – Szkolenia i marketing, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Łódź woj. Łódzkie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 342.00.

Obliczona tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 10%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera – zachęca Edukey – Szkolenia i marketing mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *