Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany, Łódź

Przebieg szkolenia o nazwie: Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-09-22 oraz zakończy się 2012-09-23. Jesteśmy znani jako Edukey – Szkolenia i marketing i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy lub też jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Łódź woj. Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 396.00 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, to 10%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera – zachęca Edukey – Szkolenia i marketing z siedzibą w mieście Łódź.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *