Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?, Warszawa

Data szkolenia o nazwie: Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?, ma przewidziany start w dniu 2012-10-22 oraz zakończy się 2012-10-23. Jesteśmy znani jako HIGH 5 Training Group i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, zarządzanie sobą w czasie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział sale szkoleniowe HIGH5 Training Group.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1072.56 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Last Minute i, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 20%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, zarządzanie sobą w czasie – zaprasza HIGH 5 Training Group z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *