System HACCP – Podstawowe wiadomości, etapy wdrażania, dokumentowanie., Bochnia

Termin szkolenia pt.: System HACCP – Podstawowe wiadomości, etapy wdrażania, dokumentowanie., jest planowany w dniu 2012-11-22. Jesteśmy znani jako Euro-Szkolenia i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Jakość, Zarządzanie, inne, produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Bochnia województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 492.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu System HACCP – Podstawowe wiadomości, etapy wdrażania, dokumentowanie., przypisanego do kategorii – Jakość, Zarządzanie, inne, produkcja – zaprasza Euro-Szkolenia mająca siedzibę w mieście Bochnia.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: System HACCP – Podstawowe wiadomości, etapy wdrażania, dokumentowanie..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *