Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?, Warszawa

Data szkolenia o nazwie: Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?, ma planowany start w dniu 2012-11-19, zaś koniec 2012-11-20. Jesteśmy znani jako HIGH 5 Training Group i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Interpersonalne, zarządzanie sobą w czasie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia sale szkoleniowe HIGH5 Training Group. Dla tego obiektu położenie są podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1340.70 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, zarządzanie sobą w czasie – zaprasza HIGH 5 Training Group z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *