Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?, Warszawa

Oferujemy Państwu następne szkolenie HIGH 5 Training Group o nazwie: Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-13 i potrwa ono do 2012-12-14.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, zarządzanie sobą w czasie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma aktywności, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy albo też jej uzyskania.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział sale szkoleniowe HIGH5 Training Group.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1340.70 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, zarządzanie sobą w czasie – zaprasza HIGH 5 Training Group mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Efektywność osobista i zarządzanie czasem. Jak zdążyć ze wszystkim?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *