EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM, Poznań

Szkolenie zatytułowane EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Concordia Design. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-17.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Biznesowe, Zawodowe, inne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Concordia Design.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 601.47 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zawodowe, inne – zachęca Concordia Design mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *