48 godzin z Social Media Marketingiem, Poznań

Data szkolenia o nazwie: 48 godzin z Social Media Marketingiem, ma przewidziany start w dniu 2012-10-18 oraz zakończy się 2012-10-19. Jesteśmy znani jako Concordia Design i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez firmę w Concordia Design. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1105.77 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu 48 godzin z Social Media Marketingiem, przypisanego do kategorii – Biznesowe – zachęca Concordia Design mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: 48 godzin z Social Media Marketingiem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *