Architektura Marki, Poznań

Oferujemy nowe szkolenie Concordia Design zatytułowane: Architektura Marki. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-23.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Biznesowe.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Concordia Design. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 601.47 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Architektura Marki, przypisanego do kategorii – Biznesowe – zaprasza Concordia Design z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Architektura Marki.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *