Trening Asertywności, Wrocław

Termin szkolenia : Trening Asertywności, ma przewidziany start w dniu 2012-10-27 i potrwa ono do 2012-10-28. Jesteśmy znani jako Kuźnia Umiejętności Psychospołecznych www.kuzniaumiejetnosci.pl i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Logistyka, Coachingowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Ośrodek Kształcenia Kursowego. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 289.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Trening Asertywności, przypisanego do kategorii – Logistyka, Coachingowe – zachęca Kuźnia Umiejętności Psychospołecznych www.kuzniaumiejetnosci.pl posiadająca siedzibę w mieście Wrocław.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Trening Asertywności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *