konsultacje społeczne, Gdańsk

Pragniemy Państwu zaprezentować konsultacje społeczne. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-11-03. Organizatorem jest Socjoteka s.c., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 249.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu konsultacje społeczne, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne – zaprasza Socjoteka s.c. posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: konsultacje społeczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *