Efektywne motywowanie zespołu. Praca z pokoleniem „Y”

Data szkolenia pt.: Efektywne motywowanie zespołu. Praca z pokoleniem „Y”, nie posiada jednoznacznie określonego startu. Jesteśmy znani jako „DOCEO” Marcin Smoliński i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, handlowe, sprzedaż, telemarketing.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane nie zostały wskazane.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Efektywne motywowanie zespołu. Praca z pokoleniem „Y”, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, handlowe, sprzedaż, telemarketing – zachęca „DOCEO” Marcin Smoliński posiadająca swą siedzibę w miejscowości Bydgoszcz.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Efektywne motywowanie zespołu. Praca z pokoleniem „Y”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *